Αναματεδότες & Πομποδέκτες

Τελειοποίηση:

>

Λέξεις κλειδιά

Λέξεις κλειδιά
>

Τιμή Εύρος

Εύρος τιμών
Τελειοποίηση
Trådlös Wifi Repeater - Vit Έκπτωση
Trådlös Wifi Repeater - Vit 47,95 € 29,95 €
Trådlös Mini Wi-Fi Repeater Έκπτωση
Trådlös Mini Wi-Fi Repeater 59,00 € 33,95 €
Trådlös Wifi Repeater - Svart Έκπτωση
Trådlös Wifi Repeater - Svart 47,95 € 29,95 €
Trådlös Adapter - WLAN Nano USB-adapter 802.11n/g/b 150Mbps Έκπτωση
Trådlös Adapter - WLAN Nano USB-adapter 802.11n/g/b 150Mbps 23,95 € 12,95 €
 Super Mini USB Bluetooth 2,0 προσαρμογέας
Super Mini USB Bluetooth 2,0 προσαρμογέας 7,95 €
EDUP 2.4 G/5G ασύρματο WiFi 11AC διπλή μπάντα 600Mbps προσαρμογέα USB
EDUP 2.4 G/5G ασύρματο WiFi 11AC διπλή μπάντα 600Mbps προσαρμογέα USB 30,95 €
Κάρτα δικτύου διπλής ζώνης 3000 mPCIe Bluetooth 5.0 WiFi 6 Έκπτωση
Κάρτα δικτύου διπλής ζώνης 3000 mPCIe Bluetooth 5.0 WiFi 6 94,00 € 54,00 €
Προσαρμογέας δικτύου 150 Mbps 2,4 GHz WiFi Bluetooth 4.0 - Μπλε Έκπτωση
Προσαρμογέας δικτύου 150 Mbps 2,4 GHz WiFi Bluetooth 4.0 - Μπλε 31,95 € 18,95 €
Επαναλήπτης WiFi - ενισχυτής σήματος 1200 Mbps Έκπτωση
Επαναλήπτης WiFi - ενισχυτής σήματος 1200 Mbps 64,00 € 54,00 €
TP-Link TXM431-SR 10G βάση-SR SFP + LC πομποδέκτης
TP-Link TXM431-SR 10G βάση-SR SFP + LC πομποδέκτης 84,00 €
Μονάδα πομποδέκτη Cisco-SFP (Mini-GBIC)-GigE
Μονάδα πομποδέκτη Cisco-SFP (Mini-GBIC)-GigE 774,00 €
Μονάδα Sfp Cisco Glc Lh Smd startech
Μονάδα Sfp Cisco Glc Lh Smd startech 169,00 €
StarTech HP Jd118B 1000Base MSfp πομποδέκτη mm
StarTech HP Jd118B 1000Base MSfp πομποδέκτη mm 74,00 €
Μονάδα SFP συμβατό με startech Hp Jd089B
Μονάδα SFP συμβατό με startech Hp Jd089B 84,00 €
StarTech SFP Plus λειτουργική μονάδα συμβατή με τη Cisco Meraki
StarTech SFP Plus λειτουργική μονάδα συμβατή με τη Cisco Meraki 524,00 €
StarTech HP Jd119B 1000Base SFP πομποδέκτη
StarTech HP Jd119B 1000Base SFP πομποδέκτη 94,00 €
Μονάδα SFP συμβατή με Startech Hp J4859C
Μονάδα SFP συμβατή με Startech Hp J4859C 84,00 €
StarTech Cisco Meraki MA SFP 1Gb συμβατή μονάδα SFP
StarTech Cisco Meraki MA SFP 1Gb συμβατή μονάδα SFP 99,00 €
Επιχείρηση-κατηγορία SFP Cisco 10Gbase-SR
Επιχείρηση-κατηγορία SFP Cisco 10Gbase-SR 429,00 €
Cisco Fiber Mmf Optic Transceiver 10Ge Gigabit Ethernet
Cisco Fiber Mmf Optic Transceiver 10Ge Gigabit Ethernet 99,00 €
Startech Cisco Compatible Sfp Module 1000Basezx Fiber Optical Transceiver
Startech Cisco Compatible Sfp Module 1000Basezx Fiber Optical Transceiver 359,00 €
StarTech MSA σύμμορφο 1000Base ΜΤΜ SFP πομποδέκτης mm 550
StarTech MSA σύμμορφο 1000Base ΜΤΜ SFP πομποδέκτης mm 550 64,00 €
StarTech Gigabit ινών πομποδέκτης SFP SM LC 10Km
StarTech Gigabit ινών πομποδέκτης SFP SM LC 10Km 99,00 €
StarTech 10 GB ινών SFP Plus HP J9151A συμβατό
StarTech 10 GB ινών SFP Plus HP J9151A συμβατό 139,00 €
Μονάδα SFP με συμβατότητα με το SFP Startech Juniper Ex SFP 10Ge Lr
Μονάδα SFP με συμβατότητα με το SFP Startech Juniper Ex SFP 10Ge Lr 824,00 €
Μονάδα SFP Cisco Glc Sx Mm startech
Μονάδα SFP Cisco Glc Sx Mm startech 99,00 €
Startech Cisco Glc T συμβατό SFP Ενότητα 1000Base T χαλκός SFP πομποδέκτης
Startech Cisco Glc T συμβατό SFP Ενότητα 1000Base T χαλκός SFP πομποδέκτης 129,00 €
Cisco Glc Sx Mm Rgd Compatible Sfp Transceiver Module 1000Base Sx
Cisco Glc Sx Mm Rgd Compatible Sfp Transceiver Module 1000Base Sx 104,00 €
Cisco 100 Mbps Single Mode Rugged Sfp
Cisco 100 Mbps Single Mode Rugged Sfp 279,00 €
Cisco 1Gbe Multimode Fiber Mmf Optic Transceiver
Cisco 1Gbe Multimode Fiber Mmf Optic Transceiver 84,00 €
Mikrotik S 85Dlc05D Sfp Module 550M 850Nm
Mikrotik S 85Dlc05D Sfp Module 550M 850Nm 38,95 €
Mikrotik S31Dlc20D Sfp Module Sm 20Km 1310Nm
Mikrotik S31Dlc20D Sfp Module Sm 20Km 1310Nm 54,00 €
Mikrotik S 85Dlc03D Sfp Module 10G Mm 300M 850Nm
Mikrotik S 85Dlc03D Sfp Module 10G Mm 300M 850Nm 99,00 €
Mikrotik S31Dlc10D Sfp Module 10G Single Mode 10Km 1310Nm
Mikrotik S31Dlc10D Sfp Module 10G Single Mode 10Km 1310Nm 219,00 €
Mikrotik Srj01 Rj45 Sfp 10 100 1000M Copper Module
Mikrotik Srj01 Rj45 Sfp 10 100 1000M Copper Module 59,00 €
RJ45-SFP μονάδα πομποδέκτη SFP να RJ45 1G
RJ45-SFP μονάδα πομποδέκτη SFP να RJ45 1G 38,95 €
Πομποδέκτης Hpe 1G Sfp Lc Sx 500M MMf Xcvr
Πομποδέκτης Hpe 1G Sfp Lc Sx 500M MMf Xcvr 299,00 €
Τελειοποίηση